Gimnazija Kruševac

Korisničko ime

Lozinka

Još niste član?
Kliknite ovde da se registrujete.

Zaboravljena lozinka?
Zatražite novu ovde.
Informativni čas za upis u filološko odeljenje

U ponedeljak, 2. marta, u kabinetu za srpski jezik, sa početkom u 18 sati, održaće se informativni čas za upis u filološko odeljenje.

Uspeh na kraju I polugodišta

Rezultate uspeha učenika na kraju I polugodišta možete pogledati na linku>>>

Energetska efikasnost - anketa

Rezultate ankete sprovedene u okviru Programa energetske efikasnosti grada Kruševca možete pogledati na ovom linku>>>

Promena roka za javnu nabavku električne energije

Dokumentacija o javnoj nabavci električne energije ima sledeću ispravku: Ponuda se smatra blagovremenom ukoliko je primljena od strane naručioca do 23.2. 2015. godine do 12.00 časova

Javna nabavka električne energije - konkurs

Ovde možete preuzeti konkursnu dokumentaciju za javnu nabavku električne energije.

Svetosavski konkurs

U okviru tradicionalnog konkursa povodom Dana Svetog Save, Kulturni centar Kruševac je organizovao Svetosavsku radionicu kreativnog pisanja.

душица.jpg

Nagrađen pismeni zadatak

Gimnazija je i ove godine uzela učešće na konkursu koji je raspisalo Društvo za srpski jezik i književnost. Milica Vukojević, učenica drugog razreda filološkog smera, osvojila je drugu nagradu za pismeni zadatak na temu „Sveti Sava kao junak srpske kulture“.

milica vukovic.jpg

OBAVEŠTENJE

Drugo polugodište počinje 20. januara, a nastava će se odvijati po rasporedu od decembra.

Donacija knjiga na italijanskom jeziku

Aktiv profesora italijanskog jezika započeo je saradnju sa Udruženjem srpsko-italijanskog prijateljstva.

Re:generacija

9. decembra, u medijateci Gimnazije, održana je radionica u okviru projekta Re:generacija, u organizaciji Fonda B92.

re-generacija-slobodna-zona.jpg re-generacija-slobodna-zona.jpg re-generacija-slobodna-zona.jpg

Evropska nedelja programiranja

Evropska nedelja programiranja se obeležava od 11. do 17. oktobra 2014. širom Evrope (Europe Code Week), a u istom periodu održana je i u Gimnaziji.

codeweekEU-logo-600.png

Galerija slika: Nedelja programiranja 2014.

Internest
Posetite nas na Facebook strani

Fama - Istorija glasina

Bezbedan Internet
Sajt našeg učenika, Mihajla Šumakovića, koji sadrži brojne savete kako se zaštiti na internetu, aktuelne teme i probleme na svetski povezanoj mreži računara

bezbedaninternet.netai.net

Dogadjaji
<< Mart 2015 >>
Koliko vremena provodite na Facebook-u?

Morate se prijaviti da glasate.