Gimnazija Kruševac

Korisničko ime

Lozinka

Još niste član?
Kliknite ovde da se registrujete.

Zaboravljena lozinka?
Zatražite novu ovde.
Svetosavski konkurs

U okviru tradicionalnog konkursa povodom Dana Svetog Save, Kulturni centar Kruševac je organizovao Svetosavsku radionicu kreativnog pisanja.

душица.jpg

Nagrađen pismeni zadatak

Gimnazija je i ove godine uzela učešće na konkursu koji je raspisalo Društvo za srpski jezik i književnost. Milica Vukojević, učenica drugog razreda filološkog smera, osvojila je drugu nagradu za pismeni zadatak na temu „Sveti Sava kao junak srpske kulture“.

milica vukovic.jpg

OBAVEŠTENJE

Drugo polugodište počinje 20. januara, a nastava će se odvijati po rasporedu od decembra.

Donacija knjiga na italijanskom jeziku

Aktiv profesora italijanskog jezika započeo je saradnju sa Udruženjem srpsko-italijanskog prijateljstva.

Re:generacija

9. decembra, u medijateci Gimnazije, održana je radionica u okviru projekta Re:generacija, u organizaciji Fonda B92.

re-generacija-slobodna-zona.jpg re-generacija-slobodna-zona.jpg re-generacija-slobodna-zona.jpg

Evropska nedelja programiranja

Evropska nedelja programiranja se obeležava od 11. do 17. oktobra 2014. širom Evrope (Europe Code Week), a u istom periodu održana je i u Gimnaziji.

codeweekEU-logo-600.png

Galerija slika: Nedelja programiranja 2014.

Arhus forum mladih Kruševca

15.decembra u Regionalnoj privrednoj komori, održana je osnivačka skupština "Arhus forum mladih Kruševca", kojoj su prisustvovali i predstavnici Gimnazije.

aarhus.gif

Ekolozi u akciji

Kruševački ekološki centar organizovao je 1. decembra stručnu posetu ustanovama u Beogradu, pri čemu je i ekološka sekcija Gimnazije sa profesorkom biologije, Goricom Nikolić, uzela učešće.

Javno slusanje Odb.za zast. zivotne sredine 16.12.2014_239x0.JPG

Najbolja profesorka informatike

Profesorki informatike i računarastva, Aleksandri Filipović, uručena je nagrada "Diskobolos za nastavnike", u sredu 10. decembra u Skupštini grada Beograda.

Александра Ф. дискоболос.jpg

Gimnazijalci u Mariboru

U okviru razmene učenika između Druge mariborske i naše Gimnazije, realizovana je, od 18. do 24. oktobra, poseta naših učenika Mariboru.

марибор мала2014.jpeg

Evropski dan jezika

14.novembra u Gimnaziji je prigodnom priredbom obeležen

Evropski dan jezika.

Internest
Posetite nas na Facebook strani

Fama - Istorija glasina

Bezbedan Internet
Sajt našeg učenika, Mihajla Šumakovića, koji sadrži brojne savete kako se zaštiti na internetu, aktuelne teme i probleme na svetski povezanoj mreži računara

bezbedaninternet.netai.net

Dogadjaji
<< Januar 2015 >>
Koliko vremena provodite na Facebook-u?

Morate se prijaviti da glasate.