Gimnazija Kruševac

Korisničko ime

Lozinka

Još niste član?
Kliknite ovde da se registrujete.

Zaboravljena lozinka?
Zatražite novu ovde.
Nova kategorija na sajtu

Psihološki kutak

Sajt za bezbedan internet

Cybersecurity.jpg

Pogledajte sajt našeg učenika, Mihajla Šumakovića,  koji sadrži brojne savete kako se zaštiti na internetu, aktuelne teme i probleme na svetski povezanoj mreži računara. Učenik učestvuje na republičkom takmičenju Sajt za bezbedan internet.

OBAVEŠTENJE

Konkursnu dokumentaciju za javnu nabavku električne energije možete preuzeti >>>

Dan maternjeg jezika

I ove godine gimazijalci su obeležili Dan maternjeg jezika, 21. februar, prigodnim programom i drugim aktivnostima.

pocetna.JPG

Počeo novi ciklus Internesta!

Internest 2014.  počeo je da se zahuktava! Seminar "Internest: tačka oslonca i mesto promene" uspešno je realizovan 7. i 8. februara u Domu omladine u Beogradu. Više o tome pročitajte ovde>>>

internest-final_n.jpg

U duhu svetosavlja

Proslava Svetoga Save u Gimnaziji protekla je svečano u duhu svetosavlja.

besednici.poc.JPG

Album posvećen ovogodišnjoj svečanosti pogledajte u GALERIJI.

Uspeh lingvističke sekcije

Na 55. Republičkom zimskom seminaru za profesore srpskog jezika i književnosti, održanom od 16. do 18. januara na Filološkom fakultetu u Beogradu, lingvistička sekcija Gimnazije osvojila je prvo mesto.

dusica.jpg

Raspored časova

U januaru se nastavlja sa decembarskim rasporedom časova i istim rasporedom smena. Srećan početak drugog polugodišta!

Tim za zaštitu učenika od nasilja

Rad Tima za zaštitu učenika od nasilja realizovan je u prethodnoj godini na adekvatan način, a sa detaljima rada možete se upoznati putem sledećih dokumenata>>>

Potrošnja energenata

Pregled potrošnje energenata u Gimnaziji, zaključno sa decembrom 2013. godine, možete pogledati OVDE.

DELF - razlog više da izaberete Gimnaziju

DELF (Diplôme d'études en langue française) / DALF (Diplôme approfondi de langue française) su međunarodne diplome koje dodeljuje Francusko ministarstvo za kulturu i obrazovanje.

logo_delf-dalf-100-reussite.jpg

Internest
Posetite nas na Facebook strani

Fama - Istorija glasina

Bezbedan Internet
Sajt našeg učenika, Mihajla Šumakovića, koji sadrži brojne savete kako se zaštiti na internetu, aktuelne teme i probleme na svetski povezanoj mreži računara

bezbedaninternet.netai.net

Dogadjaji
<< April 2014 >>
Koliko vremena provodite na Facebook-u?

Morate se prijaviti da glasate.