Početak » KVIS » Virtuelni sajam obrazovanja “Na koji ćeš faks?”

Virtuelni sajam obrazovanja “Na koji ćeš faks?”

Prvi Virtuelni sajam obrazovanja u Srbiji, “Na koji ćeš faks?” dostupan je za posete od 12. marta 2021. godine. Šta sve nudi ovaj sajam pročitajte u nastavku.

Na info pultu posetioci mogu odabrati koju halu žele da posete, pročitati novosti u vezi sa prijemnim ispitima i događajima na sajmu, a na forumu mogu postavljati pitanja i diskutovati na temu akademskog života i buduće karijere.
Posetiocima su na raspolaganju dve izložbene hale sa štandovima visokoškolskih ustanova i jedna biznis hala koja je namenjena kompanijama i organizacijama.
Visokoškolske ustanove su za maturante pripremile brošure, video materijale, informatore o upisu, korisne linkove, a spremni su da odgovore na sva relevantna pitanja.
U Biznis hali su dostupne neke od organizacija i kompanija koje su prvenstveno okrenute mladima. Na njihovim štandovima može se informisati o tome ko su oni, čime se bave, kako mogu biti od pomoći, a može se stupiti i direktno u kontakt sa njihovim predstavnicima.
Osim svega navedenog, može se posetiti i konferencijska sala koja nudi mogućnost prisustvovanja i učestvovanja na vebinarima, radionicama i potkastima koji će biti organizovani za posetioce.
Sajam je otvoren do 01.10.2021. godine, a link na kome možete pristupiti je