Почетак » Новости » Наставница године, Марија Урошевић

Наставница године, Марија Урошевић

На свечаној додели годишњих награда организације Достигнућа младих у Србији, у Београду, 21. маја 2024.год. професорки економије и бизниса Марији Урошевић уручена је награда за наставницу године у оквиру програма Достигнућа младих у Србији.
Марији је наградa за најбољег наставника предузетништва уручена због резултата који је остварила са ученицима претходних година водећи програм Ученичка компанија, Финансијска писменост, Пословни Изазов, европски програм “Girls Go Circular” и учешћем на међународним такмичењима.
Уз запажене резултате које је Марија остварила са ученицима из Крушевца, похваљен је и њен рад са наставницима и колегама из средњих школа широм Србије, Црне Горе и Босне и Херцеговине у оквиру којег је поделила знање колегама из региона из области економије, предузетништва и креативног стваралаштва.
У Београду су проглашене и најбоље ученичке компаније Србије за ову школску годину, где је одјекнуло “Будућност можете мењати!”.