Početak » Novosti » Nastavnica godine, Marija Urošević

Nastavnica godine, Marija Urošević

Na svečanoj dodeli godišnjih nagrada organizacije Dostignuća mladih u Srbiji, u Beogradu, 21. maja 2024.god. profesorki ekonomije i biznisa Mariji Urošević uručena je nagrada za nastavnicu godine u okviru programa Dostignuća mladih u Srbiji.
Mariji je nagrada za najboljeg nastavnika preduzetništva uručena zbog rezultata koji je ostvarila sa učenicima prethodnih godina vodeći program Učenička kompanija, Finansijska pismenost, Poslovni Izazov, evropski program “Girls Go Circular” i učešćem na međunarodnim takmičenjima.
Uz zapažene rezultate koje je Marija ostvarila sa učenicima iz Kruševca, pohvaljen je i njen rad sa nastavnicima i kolegama iz srednjih škola širom Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine u okviru kojeg je podelila znanje kolegama iz regiona iz oblasti ekonomije, preduzetništva i kreativnog stvaralaštva.
U Beogradu su proglašene i najbolje učeničke kompanije Srbije za ovu školsku godinu, gde je odjeknulo “Budućnost možete menjati!”.