Početak » Novosti » DDOR Olimpijska staza

DDOR Olimpijska staza

U organizaciji Olimpijskog  komiteta  Srbije  i  kompanije DDOR osiguranje, uz podršku Grada Kruševca, na platou ispred Doma sindikata, 16.09.2023. održana je “DDOR Olimpijska staza”.

„DDOR Olimpijska staza“ ima za cilj promociju olimpizma i olimpijskih vrednosti kao i interaktivno bavljenje sportom i  negovanje zdravog  načina života. Kroz edukaciju dece, roditelja i čitave zajednice, „DDOR Olimpijska staza“ je  svima približila olimpizam i olimpijske simbole.

Učenici naše škole uzeli su učešće u takmičenju i ostvarili zapažene rezultate. Vicešampionski tim: 2. mesto u parovima osvojili su Milošević Milica 3-9 i Vukosavljević Predrag 3-9. Pored toga što su osvojili nagrade,  naučili nešto novo o olimpizmu, olimpijskim simbolima, istoriji naših olimpijaca, naši učenici su promovisali fizičku aktivnost. Našu školu su pored, Milice i Predraga, predstavljali i Milošević Uroš 1-2, Miloradović Mina 3-3, Adamović Danica 2-3, Šaronjić Pavle 2-8, Babović Vasilije 2-8, Jović Aleksandar 2-8, Savić Todor 1-2, Miladinović Uroš 1-2.