Početak » Novosti » Inovativne nastavne metode i savremene tehnologije u školskom i onlajn okruženju

Nakon odlične saradnje sa turskim partnerima iz škole Meram Anadolu Lisezi iz Konje tokom Erazmus+ projekta strateškog partnerstva “Mladi preduzetnici u srednjim školama”, rodila se ideja da se ta saradnja proširi kroz druge projekte. Tako će se tokom ove školske godine u Gimnaziji realizovati treći međunarodni Erazmus+ projekat finansiran sredstvima Evropske unije. Ciljevi projekta su unapređenje znanja i veština nastavnika za implementaciju inovativnih metoda i savremenih tehnologija u nastavi, kao i unapređenje kabinetske nastave u cilju poboljšanja iskorišćenosti postojeće IKT opreme. Projektni tim, sastavljen od četiri nastavnika i direktorke, učestvovaće u svim aktivnostima projekta. Nastavnici će biti izabrani nakon javnog poziva.

U nastavku teksta možete preuzeti Javni poziv i Prijavu.

Javni poziv