Почетак » КВИС » На заједничком задатку

На заједничком задатку

Едукативни центар Крушевац  реализовао је пројекат “Знањем до посла”, а у томе је, поред осталих сарадника, имао подршку средњих школа Крушевца. Како би заокружили вишегодишње заједничке активности, ови актери су се састали на “Реалном сусрету” у Крушевачком позоришту. Догађај је назван “Future Me” и намењен је будућим студентима.

Наиме, ради се о некој врсти панел дискусије при чему су представници одређених занимања причали средњошколцима о свом позиву и одговарали на њихова питања. Модератор дискусије била је Ана Томић, док су своја занимања представили: Марија Ивановић (криминалистички инспектор), Милош Миладиновић (адвокат), Софија Живић (архитекта), Марина Петровић (специјалиста за дигитални маркетинг), Горан Јордовић (програмер) и Петар Поповић Пирос (графички дизајнер).

На крају сусрета, Илија Јовановић је у име Едукативног центра уручио захвалнице сарадницима, а међу њима и нашој Гимназији.