Početak » KVIS » Na zajedničkom zadatku

Na zajedničkom zadatku

Edukativni centar Kruševac  realizovao je projekat “Znanjem do posla”, a u tome je, pored ostalih saradnika, imao podršku srednjih škola Kruševca. Kako bi zaokružili višegodišnje zajedničke aktivnosti, ovi akteri su se sastali na “Realnom susretu” u Kruševačkom pozorištu. Događaj je nazvan “Future Me” i namenjen je budućim studentima.

Naime, radi se o nekoj vrsti panel diskusije pri čemu su predstavnici određenih zanimanja pričali srednjoškolcima o svom pozivu i odgovarali na njihova pitanja. Moderator diskusije bila je Ana Tomić, dok su svoja zanimanja predstavili: Marija Ivanović (kriminalistički inspektor), Miloš Miladinović (advokat), Sofija Živić (arhitekta), Marina Petrović (specijalista za digitalni marketing), Goran Jordović (programer) i Petar Popović Piros (grafički dizajner).

Na kraju susreta, Ilija Jovanović je u ime Edukativnog centra uručio zahvalnice saradnicima, a među njima i našoj Gimnaziji.