Почетак » Новости » Специјализована одељења – нове информације!

Специјализована одељења – нове информације!

Пријављивање за полагање пријемног испита за упис у специјализована одељења моћи ће да се обави на два начина:

• У периоду од 12. до 15. априла 2021. године електронским путем на порталу Моја средња школа (линк mojasrednjaskola.gov.rs)
  • Или 15. и 16. априла 2021. године у папирном облику у секретаријату Гимназије

Пријемни испити за специјализована одељења биће организовани у Гимназији од 7. до 16. маја 2021. године.

Упис у Гимназију, као и у остале средње школе у Србији, моћи ће да се обави преко поменутог портала (mojasrednjaskola.gov.rs).

О свим осталим питањима која се тичу завршног испита основног образовања и васпитања за школску 2020/2021. годину, ученици се могу информисати у својим основним школама.

Остале информације о упису у наредну школску годину биће благовремено објављене на сајту Гимназије.