Početak » Novosti » Specijalizovana odeljenja – nove informacije!

Specijalizovana odeljenja – nove informacije!

Prijavljivanje za polaganje prijemnog ispita za upis u specijalizovana odeljenja moći će da se obavi na dva načina:

• U periodu od 12. do 15. aprila 2021. godine elektronskim putem na portalu Moja srednja škola (link mojasrednjaskola.gov.rs)
  • Ili 15. i 16. aprila 2021. godine u papirnom obliku u sekretarijatu Gimnazije

Prijemni ispiti za specijalizovana odeljenja biće organizovani u Gimnaziji od 7. do 16. maja 2021. godine.

Upis u Gimnaziju, kao i u ostale srednje škole u Srbiji, moći će da se obavi preko pomenutog portala (mojasrednjaskola.gov.rs).

O svim ostalim pitanjima koja se tiču završnog ispita osnovnog obrazovanja i vaspitanja za školsku 2020/2021. godinu, učenici se mogu informisati u svojim osnovnim školama.

Ostale informacije o upisu u narednu školsku godinu biće blagovremeno objavljene na sajtu Gimnazije.