Početak » Novosti » Poziv na radionicu

Poziv na radionicu

Učenici Gimnazije pozvani su da učestvuju na radionici „Kako uspešno organizovati događaje u kulturi“ koju vode studenti Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu sa katedre za Menadžment i produkciju pozorišta, radija i kulture.

fdu

Radionica će se održati 8. maja na FDU u 18 sati. Učenici koji žele da učestvuju treba da pošalju kratak opis svoje ideje za događaj (npr. festival, radijska emisija, izložba, koncert, radionica, međunarodna manifestacija, internet kampanja, predstava, digitalna umetnost…) kako bi organizatori radionice dobili odgovor na pitanje: Šta je važno u kulturi mladih danas?

Potrebno je obrazložiti svoju ideju na jednoj stranici (u programu Njord) i poslati na mejl adresu fdumenadzmentradionica@gmail.com do 30. aprila 2017. godine. Najbolja ideja će se dalje razviti na radionici, 8. maja na Fakultetu dramskih umetnosti, Bulevar umetnosti 20, nakon poslednjih konsultacija za upis na Katedru za menadžment i produkciju.

Radionica je namenjena svim kreativnim i aktivnim srednjoškolkama i srednjoškolcima koji žele da stvaraju nove, hrabre i uzbudljive projekte u kulturi i društvu.

Više informacija možete dobiti na pomenutoj mejl adresi ili na FB stranici Menadžment i produkcija FDU.