Почетак » Новости » У Гимназији Цеље Центер, као посматрачи и учесници

У Гимназији Цеље Центер, као посматрачи и учесници

У оквиру Erasmus+ пројекта акредитације наше школе реализована је активност праћења на радном месту (job shadowing) , од  8. до 12. априла, у партнерској школи Гимназија Цеље-Центер у Словенији.

Праћењем часова редовне наставе имале смо прилику да видимо примену савремених технологија и наставних средстава у настави природних наука, као и интердисциплинарни приступ у реализацији наставе природних наука у специјализованим одељењима.. Присуствовале смо и ваннаставним активностима, посетиле зоолошки врт у Љубљани и учествовале у едукативним радионицама са животињама. Имале смо прилику да активно учествујемо у  радионицама са егзотичним животињама. Слободно време смо искористиле да са љубазним домаћинима упознамо  културно-историјске знаменитости Цеља и околине.

Стекле смо нова знања и вештине које можемо применити у настави , али и драгоцена нова познанства.

Проф. биологије Александра Радомировић и Снежана Миловановић