Početak » Novosti » U Gimnaziji Celje Center, kao posmatrači i učesnici

U Gimnaziji Celje Center, kao posmatrači i učesnici

U okviru Erasmus+ projekta akreditacije naše škole realizovana je aktivnost praćenja na radnom mestu (job shadowing) , od  8. do 12. aprila, u partnerskoj školi Gimnazija Celje-Center u Sloveniji.

Praćenjem časova redovne nastave imale smo priliku da vidimo primenu savremenih tehnologija i nastavnih sredstava u nastavi prirodnih nauka, kao i interdisciplinarni pristup u realizaciji nastave prirodnih nauka u specijalizovanim odeljenjima.. Prisustvovale smo i vannastavnim aktivnostima, posetile zoološki vrt u Ljubljani i učestvovale u edukativnim radionicama sa životinjama. Imale smo priliku da aktivno učestvujemo u  radionicama sa egzotičnim životinjama. Slobodno vreme smo iskoristile da sa ljubaznim domaćinima upoznamo  kulturno-istorijske znamenitosti Celja i okoline.

Stekle smo nova znanja i veštine koje možemo primeniti u nastavi , ali i dragocena nova poznanstva.

Prof. biologije Aleksandra Radomirović i Snežana Milovanović