Početak » KVIS » Vodič za buduće studente Filološkog fakulteta u Beogradu

Vodič za buduće studente Filološkog fakulteta u Beogradu

Na linku FiloloskiFakultet_InfoBrosura_ZaBuduceStudente

dostupna je informativna brošura koju je Filološki fakultet Univerziteta u Beogradu upravo pripremio za učenike završnih razreda srednjih škola, njihove roditelje i njihove profesore maternjeg i stranih jezika. Drugim rečima, Vodič je namenjen mladim ljudima koji se nalaze pred važnom, ali i teškom odlukom o izboru studija, kao i svima onima koji im pomažu u suočavanju sa tim izazovom.

Vodič za buduće studente pruža najvažnije informacije o osnovnim studijama na Filološkom fakultetu u Beogradu, kao i o svih 26 studijskih programa i profila koje on nudi, o prijemnom ispitu, upisu i mogućnostima za zaposlenje nakon studija.

Pored toga, učenici, njihovi roditelji i profesori u svakom trenutku mogu se obratiti savetniku za buduće studente, Marku Božoviću (upisifiloloski@fil.bg.ac.rs), kao i Timu za promociju fakulteta i informisanje budućih studenata (promocija@fil.bg.ac.rs). Obilje informacija o studijama na Filološkom fakultetu u Beogradu, o prijemnom ispitu i upisu nudi i sajt Fakulteta (http://www.fil.bg.ac.rs/), kao i profili Fakulteta i njegovih katedara na društvenim mrežama FacebookInstagram i YouTube. Sve informacije o tome nalaze se u Vodiču za buduće studente.