Početak » Novosti » Finalne aktivnosti Erazmus+ projekta – Inovativne nastavne metode i savremene tehnologije u školskom i onlajn okruženju

Erazmus+ projekat Inovativne nastavne metode i savremene tehnologije u školskom i onlajn okruženju (INMST) završen je 27. avgusta 2023.

Učesnici u projektu bili su Biljana Dačić, direktorka, Aleksandra Filipović, profesorka matematike, Biljana Pršić, profesorka engleskog jezika, Dejan Orolić, profesor matematike, i Stanislava Arsić, profesorka srpskog jezika i književnosti.

Planirani sastanak sa zainteresovanim kolegama iz osnovnih i srednjih škola u regionu u cilju širenja rezulatata projekta je održan 25. avgusta 2023. u Centru za stručno usavršavanje u Kruševcu. Učesnici su prezentovali sve faze projekta, tok aktivnosti i podelili stečena znanja, zaključke i utiske sa prisutnim kolegama, kao i utiske sa primene naučenih metoda na uglednim časovima održanim nakon faze mobilnosti. Događaj je završen sadržajnom diskusijom sa prisutnim kolegama, razmenom ideja i širenjem mreže kontakata za buduće projekte.

prof. Aleksandra Filipović i prof. Stanislava Arsić