Почетак » Новости » ДДОР Олимпијска стаза

ДДОР Олимпијска стаза

У организацији Олимпијског  комитета  Србије  и  компаније ДДОР осигурање, уз подршку Града Крушевца, на платоу испред Дома синдиката, 16.09.2023. одржана је “ДДОР Олимпијска стаза”.

„ДДОР Олимпијска стаза“ има за циљ промоцију олимпизма и олимпијских вредности као и интерактивно бављење спортом и  неговање здравог  начина живота. Кроз едукацију деце, родитеља и читаве заједнице, „ДДОР Олимпијска стаза“ је  свима приближила олимпизам и олимпијске симболе.

Ученици наше школе узели су учешће у такмичењу и остварили запажене резултате. Вицешампионски тим: 2. место у паровима освојили су Милошевић Милица 3-9 и Вукосављевић Предраг 3-9. Поред тога што су освојили награде,  научили нешто ново о олимпизму, олимпијским симболима, историји наших олимпијаца, наши ученици су промовисали физичку активност. Нашу школу су поред, Милице и Предрага, представљали и Милошевић Урош 1-2, Милорадовић Мина 3-3, Адамовић Даница 2-3, Шароњић Павле 2-8, Бабовић Василије 2-8, Јовић Александар 2-8, Савић Тодор 1-2, Миладиновић Урош 1-2.