Почетак » Новости » Еразмус+ у нашем граду

Еразмус+ у нашем граду

Дана 08. октобра 2024.године у Привредној комори Крушевац одржан је састанак у вези са активношћу “Еразмус+ у нашем граду”. Било је укупно 36 учесника, углавном наставника из других средњих и основних школа, као и представници Одељења за друштвене делатности града Крушевца.

Пројектне и реализоване активности представиле су Станислава Арсић, професорка српског језика и књижевности и Биљана Пршић, професорка енглеског језика и књижевности, као и ученици наше школе који су учествовали у размени ученика у Португалији и Италији.

У оквиру дечије недеље, Канцеларија за младе Одељења за друштвене делатности града Крушевца и удружења “Крушевачки Еко форум” организовали су активност “Еразмус+ у нашем граду”. Ученици наше школе су описали своја искуства у оквиру размене ученика унутар Еразмус+ пројекта.