Početak » Novosti » Erazmus+ u našem gradu

Erazmus+ u našem gradu

Dana 08. oktobra 2024.godine u Privrednoj komori Kruševac održan je sastanak u vezi sa aktivnošću “Erazmus+ u našem gradu”. Bilo je ukupno 36 učesnika, uglavnom nastavnika iz drugih srednjih i osnovnih škola, kao i predstavnici Odeljenja za društvene delatnosti grada Kruševca.

Projektne i realizovane aktivnosti predstavile su Stanislava Arsić, profesorka srpskog jezika i književnosti i Biljana Pršić, profesorka engleskog jezika i književnosti, kao i učenici naše škole koji su učestvovali u razmeni učenika u Portugaliji i Italiji.

U okviru dečije nedelje, Kancelarija za mlade Odeljenja za društvene delatnosti grada Kruševca i udruženja “Kruševački Eko forum” organizovali su aktivnost “Erazmus+ u našem gradu”. Učenici naše škole su opisali svoja iskustva u okviru razmene učenika unutar Erazmus+ projekta.