Početak » Novosti » Informativni roditeljski sastanci za upis u specijalizovana odeljenja

Informativni roditeljski sastanci za upis u specijalizovana odeljenja

Poštovani roditelji učenika osmih razreda osnovnih škola,

Kao i svake godine, i ove se spremamo za upis prvaka u specijalizovana odeljenja Gimnazije. Obaveštavamo Vas da će se  informativni roditeljski sastanci za upis učenika u specijalizovana odeljenja Gimnazije održati po sledećem rasporedu:

filološko odeljenje – smer za filološke nauke – engleski jezik:  sreda, 1.02.2023.godine, sa početkom u 19.00 sati , u nastavničkoj kancelariji (zbornica)

– specijalizovano odeljenje za scensku i audio-vizuelnu umetnost : četvrtak, 2.02.2023.godine, sa početkom u 19.00 sati, u nastavničkoj kancelariji (zbornica)

računarsko odeljenje: petak, 3.02.2023. godine sa početkom u 19.00 sati, u nastavničkoj kancelariji (zbornica)

Anketa za specijalizovana odeljenja se nalazi  na sajtu Gimnazije ( na kome sada čitate ovo obaveštenje ) : gimnazija.org.rs , gde će biti objavljivane i sve informacije vezane za pripremnu nastavu, kao i za  prijemne ispite ovih odeljenja.

Na roditeljskim sastancima, zainteresovani učenici i roditelji će biti  obavešteni o nastavnim planovima i programima za ova odeljenja, kao i  o pripremnoj nastavi koju škola besplatno  organizuje kao vid dodatne podrške učenicima u pripremi za uspešno polaganje prijemnih ispita za upis u ova odeljenja. Nadamo se da će naša dugogodišnja iskustva u radu, kao i niz uspeha koje postižu učenici ovih odeljenja,  da vam pomognu da napravite pravi izbor željenog smera.

Direktor,

Biljana Dačić