Почетак » Новости » Иновативне наставне методе и савремене технологије у школском и онлајн окружењу

Иновативне наставне методе и савремене технологије у школском и онлајн окружењу

Након одличне сарадње са турским партнерима из школе Мерам Анадолу Лисези из Коње током Еразмус+ пројекта стратешког партнерства “Млади предузетници у средњим школама”, родила се идеја да се та сарадња прошири кроз друге пројекте. Тако ће се током ове школске године у Гимназији реализовати трећи међународни Еразмус+ пројекат финансиран средствима Европске уније. Циљеви пројекта су унапређење знања и вештина наставника за имплементацију иновативних метода и савремених технологија у настави, као и унапређење кабинетске наставе у циљу побољшања искоришћености постојеће ИКТ опреме. Пројектни тим, састављен од четири наставника и директорке, учествоваће у свим активностима пројекта. Наставници ће бити изабрани након јавног позива.

У наставку текста можете преузети Јавни позив и Пријаву.

Јавни позив

Пријава