Почетак » Новости » Предузетништво у теорији и пракси

Предузетништво у теорији и пракси

Свако ново сазнање из било које области је веома значајно за развијање опште информисаности. Ученици Гимназије су добили посебну прилику да уче о предузетничким способностима, о којим немају пуно прилика да слушају на редовној настави.

Поред тога, добили смо и прилику да учествујемо на разним такмичењима и радионицама које организује Бизнис инкубатор центар у Крушевцу на којима бисмо добили и помоћ стручњака на одређеним пољима предузетништва.

Бизнис инкубатор центар нам даје прилику да остваримо свој бизнис план, у виду неког производа или услуге, тако што би на основу добијеног места на такмичењу поделио и финансијску помоћ од 100 000 до 300 000 динара такмичарима, као и непроцењиво искуство корисно у даљој будућности. Драго нам је зато што град Крушевац подржава младе и амбициозне средњошколце и њихову креативност и жељу за радом.

Теа Зипаловић и Теа Драгутиновић 3/4