Почетак » КВИС » Спровођење бизнис идеја у реалност

Спровођење бизнис идеја у реалност

У току је реализација ФЕФА пролећних радионица – подршка ученицима средњих школа који желе квалитетно да испуне своје слободно време, усвоје много тога корисног, подстакну своје креативно размишљање и добију нове идеје или потврде постојеће.

У петак, 26. 3. 2021. у 11 часова, доцент др Ана Вјетров одржаће једну од најпопуларнијих радионица по оцени претходних учесника
Спровођење бизнис идеја у реалност.
Предности и мане покретања сопственог бизниса, како предвидети најпотребније способности, како најлакше доћи до финансијских средстава, које су то предности, мане и ризици различитих облика финансирања и зашто је у предузетништву важан излазак из зоне комфора и шта он подразумева, само су неке од тема о којима ће се дискутовати.

Присуство радионици може бити како он-лине, тако и на самом факултету. Пријава је врло лака и то можете учинити на следећем линку >>> https://www.fefa.edu.rs/prolecne-radionice/Sprovodjenje-biznis-ideja-u-realnost/