Početak » KVIS » Sprovođenje biznis ideja u realnost

Sprovođenje biznis ideja u realnost

U toku je realizacija FEFA prolećnih radionica – podrška učenicima srednjih škola koji žele kvalitetno da ispune svoje slobodno vreme, usvoje mnogo toga korisnog, podstaknu svoje kreativno razmišljanje i dobiju nove ideje ili potvrde postojeće.

U petak, 26. 3. 2021. u 11 časova, docent dr Ana Vjetrov održaće jednu od najpopularnijih radionica po oceni prethodnih učesnika
Sprovođenje biznis ideja u realnost.
Prednosti i mane pokretanja sopstvenog biznisa, kako predvideti najpotrebnije sposobnosti, kako najlakše doći do finansijskih sredstava, koje su to prednosti, mane i rizici različitih oblika finansiranja i zašto je u preduzetništvu važan izlazak iz zone komfora i šta on podrazumeva, samo su neke od tema o kojima će se diskutovati.

Prisustvo radionici može biti kako on-line, tako i na samom fakultetu. Prijava je vrlo laka i to možete učiniti na sledećem linku >>> https://www.fefa.edu.rs/prolecne-radionice/Sprovodjenje-biznis-ideja-u-realnost/