Početak » Novosti » Učenička razmena – Ostilja, Italija

Učenička razmena – Ostilja, Italija

Srednja škola “Institutio statale di Isrtuzione Superiore Galileo Galilei” u mestu Ostilja (Ostiglia) u Italiji bila je domaćin našim učenicima i profesorima od 08. do 12. aprila 2024. godine u okviru projekta “Erazmus+ -individualna mobilnost” i razmena učenika.

Grupa od deseto naših sjajnih učenika je zablistala i našu školu predstavljala na najlepši mogući način. Pored toga što su pohvaljeni od strane ostalih zemalja učesnica (Poljska, Španija, Grčka, Italija) da najbolje govore engleski jezik, imali su najlepšu prezentaciju grada i države iz koje potiču. I u ostalim aktivnostima su bili među najboljima. Učenici su,  zajedno sa profesorima, posećivali časove. Posećena su i dva grada: Mantova, gde smo grad lepše videli vožnjom na brodiću, i Verona. Profesorka Stanislava Arsić je aktivno učestvovala u svakoj aktivnosti zajedno sa učenicima, dok je profesorka Snežana Čolić bila deo job shadowinga (praćenje na radnom mestu).
Grupu italijanskih učenika sa svojim profesorima željno iščekujemo početkom novembra u našoj školi.
Profesorke Stanislava Arsić i Snežana Čolić.